Грак - птах року 2019

23 груд. 2019
Учні Добронадіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів стали переможцями Всеукраїнської природоохоронної акції "Грак - птах року"

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблеми охорони птахів та їхніх природніх біотипів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів провели щорічну природоохоронну пропагандистську акцію "Грак - птах року". На розгляд журі надійшло майже 800 робіт.

Перемогу у номінації "Змістовна природоохоронна, дослідницько-пропагандистська та практична екологічна робота у вирішенні проблеми  охорони птахів" отримали учні Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів - Малиновський Максим (10 клас) та Сорока Ліана (5 клас), учитель-наставник Федоров Вадим Миколайович.