Наші призери VІІІ обласної конференції переможців краєзнавчих експедицій

25 січ. 2020
Під час обласної конференції переможців заочних краєзнавчих експедицій відзначили найкращих учасників, серед яких учні із закладів освіти Олександрійщини.

29 січня 2020 року на базі Льотної академії Національного авіаційного університету відбулася VІІІ обласна конференція переможців краєзнавчих експедицій, учасниками якої стали учні Червонокам’янського НВО, Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів, Щасливського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Учасники секції «Край, в якому я живу» сьогодні мали можливість здійснити екскурсію до музейного комплексу Кіровоградської Льотної академії Національного авіаційного університету. Велика Подяка екскурсоводам за змістовні, пізнавальні, цікаві розповіді!

Юні екскурсоводи,учні 9 класу Кубіцька Анастасія та Міщенко Дар'я (Щасливський ЗЗСО І-ІІ ступенів, директор Михайлова С.В.) презентували роботу у секції «Край, в якому я живу». Допомогу у підготовці надали вчителі Пєшко І.В.та Остапюк Л.М.

Шкільні музейні екскурсоводи  Дар'я Караповська та Наталія Теличко (Червонокам’янське НВО, директор Голобок О.О.) презентували роботу, підготовлену разом із Заболотною  Ю.В.

Учасницею експедиції «Моя Батьківщина – Україна» стала Сорока Ліана (Добронадіївська ЗШ І-ІІІ ступенів, директор Єфімов О.В.) , яка презентувала роботу «Проєкт організації геологічної пам’ятки природи, урочище «Червоний камінь» підготовлену разом із Федоровим В.М.

Гостини на території Льотної академії НАУ виявились цікавими та насиченими.

Всі отримали позитивні емоції та поділились досвідом.