Родзинка

8 лют. 2020
7 лютого у районному Будинку культури відбувся щорічний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Родзинка».

Учасниками фестивалю-конкурсу стали учні закладів загальної середньої освіти, учасники шкільної художньої самодіяльності та учні гуртків естетичного профілю Центру дитячої та юнацької творчості. Програма фестивалю передбачала виступ у номінаціях: солісти-вокалісти; вокальні ансамблі; вокальні дуети, тріо; хореографія; інструменталісти; художнє читання.

Компетентне журі у складі методиста музичного жанру РБК Меньшикової В.М., методиста театрального жанру РБК Ромашко Г.С., методиста вокального жанру РБК Білика І. Ю., викладача комісії хореографічних дисциплін Олександрійського коледжу культури і мистецтв Слуцької-Жир С.А. та директора ЦДЮТ Демченко О.В. визначило переможців у номінаціях:
                                                                              солісти-вокалісти:
Гавриш Софія ( Червонокам`янське НВО);
Полякова Дарина ( Користівський ліцей).
Зайцева Юлія ( Недогарський НВК);
Шкуринська Дарія ( Новоселівський НВК).
3 місце:
Самокрик Інна ( Користівський ліцей).
                                                                            вокальні-ансамблі:
Вокальний ансамбль (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст.);
2 місце:
Вокальний ансамбль ( Новоселівський НВК)
вокальні дуети, тріо:
Вокальний дует (Новоселівський НВК);
Вокальний дует (Войнівський ЗЗСО І-ІІІ ст.);
3 місце:
Вокальний дует (Андріївської ЗШ І- ІІ ст.)
Вокальне тріо (Андріївської ЗШ І- ІІ ст. ).
                                                                            хореографія:
хореографічний колектив «Вікторія» (Користівський ліцей.),
хореографічний колектив «Денсики» (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст.).
2 місце:
хореографічний колектив (Ізмайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
                                                                          інструменталісти:
2 місце:
Шнякін Трофім (Куколівський НВК І-ІІІ ст.).
                                                                           художнє читання:
Робейко Юлія (Куколівський НВК І-ІІІ ст.);
Осипов Іван ( Червонокам`янське НВО).