Пізнай себе, свій рід, свій край

3 бер. 2020
26 лютого у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулося урочисте відкриття ХІV Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід".

26-28 лютого у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулося урочисте відкриття ХІV Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід". 265 учасників з 17 областей України представили свої виступи на різних тематичних секціях.

Почесну Грамоту за кращу доповідь на конференції отримала Валерія Шовгеля, учениця 10 класу Попельнастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учасниця гуртка "Історичне краєзнавство" Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді".
         Науковий керівник її роботи Валерій Жванко був нагороджений Грамотою Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
         Дні 26 - 28 лютого наповнені активним спілкуванням дітей і дорослих з усіх куточків України, культурно-освітніми заходами та цікавими екскурсіями Харківщиною
. Робота Валерії увійшла до Збірника науково-дослідницьких робіт  Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, де проходила конференція.

ВІТАЄМО ВАЛЕРІЮ та ВАЛЕРІЯ ІВАНОВИЧА за гарний результат, визнання та досягнення!