Методичні формування

МЕТОДИЧНІ ФОРМУВАННЯ

2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ "фОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНОЛЮДСЬКИХ МОРАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ ШЛЯХОМ ЗАЛУЧЕННЯ УЧНІВ ДО РІЗНИХ ФОРМ ПОЗАКЛАСНОЇ РОБОТИ" (керівник - Коваленко І.М., заступник директора з ВР Червонокам'янського НВО)

Районне методичне об'єднання учителів істоії та правознавства "Використання інноваційних педагогічних технологій для забезпечення особистісного зростання та розвитку творчого потенціалу учнів" (керівник - Флакей Н.М., учитель історії Куколівського НВК)

Районне методичне об'єднання учителів географії "Підвищення ефективності і якості викладання географії шляхом впровадження сучасних форм організації освітнього процесу" (керівник - Федоров В.М., учитель біології та географії Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів)

Міжпредметне динамічне об'єднання учителів історії та географії "Узагальнення та популяризація авторських підходів до розвязання методичних проблем та завдань у контексті сучасної освіти" (керівник - Коломоєць С.Д., учитель історії Улянівської ЗШ І-ІІІ ступенів)

Клуб творчого педагога "Використання оптимальних методів та прийомів навчання для підвищення результативності ЗНО та ДПА" (керівник - Ловарік С.Г., учитель історії Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів)

Школа молодого учителя історїї та географії "Вдосконалення освітнього процесу і підвищення рівня успішності учнів на уроках історії та географії" (керівник -Кучинська Т.О., учитель історії Андріївсьої ЗШ І-ІІ ступенів)

Районне методичне обєднання учителів біології "Використання інноваційних технологій для формування ключових компетентностей на уроках біології" (керівник - Шевцов А.О., учитель біології та географії Куколівського НВК)

Динамічна група учителів освітньої галузі "Природознавство" "Використання оптимальних методів та прийомів навчанн для підвищення результативності ЗНО та ДПА" (керівник - Кандейкіна М.Ю., учитель біології Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів)