29 січ. 2016

Сьогодні Україна на державному рівні відзначає День памяті Героїв Крут.

Цей день увічнює пам'ять юнаків, що загинули в бою з більшовиками біля станції Крути 29 січня 1918 р. Загін, в якому було близько 400 київських курсантів та членів організації «Вільне козацтво» («Вільне козацтво») прийняв бій з загоном більшовиків Червоної Гвардії чисельністю близько 4 тис. осіб.

29 січня 2016 року відзначатиметься 98-а річниця подвигу Героїв Крут

На державному рівні відзначається з 2004 р., будучи заснований президентом Леонідом Кучмою роком раніше. Цей День увічнює пам'ять юнаків, що загинули в бою з більшовиками біля станції Крути 29 (16 за старим стилем) січня 1918 р. Загін, в якому було близько 400 київських курсантів та членів організації «Вільне козацтво» («Вільне козацтво») прийняв бій з загоном більшовиків Червоної Гвардії чисельністю близько 4 тис. осіб.

Сьогодні відзначаємо перше проголошення Незалежності України та День соборності

Вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року. “Народе України. Твоєю силою, волею, словом стала на Землі українській вільна Народна Республіка” - так розпочинався текст IV Універсалу Української Центральної Ради. 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві відбулося проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу.

КАЛЕНДАР ЗНАМЕННИХ І ПАМ’ЯТНИХ ДАТ НА 2016 РІК

До уваги заступників директорів з виховної роботи школи, вчителів історії!
15 січ. 2016

Розпочав свою роботу районний координаційний Центр національно-патріотичного виховання

Відповідно до розпорядження голови Олександрійської райдержадміністрації № 531-р від 21 грудня 2015 року, в районі створено районний координаційний центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Метою створення Центру є забезпечення взаємодії місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій щодо утвердження патріотизму, духовності, моральності, громадянської активності та формування загальнолюдських цінностей у молодого покоління, здатного забезпечити вирішення завдань щодо консолідації суспільства, підтримання суспільної та економічної стабільності, зміцнення єдності України