1 жовт. 2018

Освітяни Олександрійщини - учасники Марафону до 100-річчя Сухомлинського

28 вересня 2018 року педагогічна спільнота Кіровоградщини, України та світу відзначила 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, філософа, письменника, нашого земляка Василя Олександровича Сухомлинського.
3 вер. 2018

Педагогіка партнерства -інструмент діяльності заступників з виховної роботи

28 серпня на базі відділу освіти відбулося настановче засідання постійнодіючого семінару заступників з виховної роботи
26 черв. 2018

До нових зустрічей у таборі "ПАТРІОТ"

Вже вчетверте учасники табору «ПАТРІОТ» зібралися для того, щоб провести з користю час, самореалізуватися, знайти нових друзів та, можливо, визначитися із майбутньою професією.
19 черв. 2018

Наші славні козаки- "Попельнастівські орли"

Цьогоріч обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри-випробування «Джура» відбувся у Світловодську на базі загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів №2. На змагання з’їхалося чотири сотні школярів з усієї області. Із початком змагань дітей привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.
18 черв. 2018

Від ініціативи - до дії разом із табором «Патріот»

Агро-кемп «Патріот» набирає оберти. Під час перебування у таборі учні працюють над розвитком фінансової грамотності та здобувають професійні навички, вчаться розпоряджатися фінансами – патріками.
15 черв. 2018

Розпочав роботу агро-кемп «Патріот» - табір профорієнтаційного спрямування

15 червня на базі Шарівського НВК розпочав роботу агро-кемп «Молодіжний табір «Патріот» профорієнтаційного спрямування, який вже вчетверте зібрав активу молодь, готову до дій. Табір буде працювати протягом семи днів.
5 черв. 2018

Перлини Олександрійщини

Традиційно, у День захисту дітей, Олександрійщина вшановує учнів, які завдяки своїй наполегливості, розуму та таланту досягли певних вершин. Фестиваль «Перлини Олександрійщини» відбувся 1 червня у районному будинку культури.
18 трав. 2018

Ми роду козацького діти, землі української цвіт!

Козацькії діти, козацькі онуки! Обіймемо землю, з’єднаємо руки, Бо всі ми – велика родина, А мати у нас – Україна!
11 трав. 2018

Єврофест 2018

Щорічний єврофестиваль "Олександрійщина святкує День Європи" відбувся на базі Цукрозаводського НВК 11 травня. У ньому взяли участь більше 70 учнів із 14 закладів освіти району.
8 трав. 2018

ПАМ'ЯТАЄМО.ПЕРЕМАГАЄМО

З метою вшанування пам'яті ветеранів та загиблих в боях за визволення України під час Другої Світової війни в закладах загальної середньої освіти було проведено ряд урочистих заходів.