15 черв. 2019

"Рятівник ЧК" серед найкращих в області!

14 червня 2019 року відбувся обласний етап Фестивалю ДЮП
5 черв. 2019

Вітаємо призерів обласного конкурсу "Чорнобиль з пам'яті не стерти"

Відповідно до наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрацї від 04.06.2019 року №465-од маємо 3 призові місця.
20 трав. 2019

ДЖУРА-2019

17 травня на базі Головківського НВК відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
4 квіт. 2019

Фестиваль дружин юних пожежних

3 квітня 2019 року на базі Олександрійського районного будинку культури відбувся міськрайонний етап Фестивалю Дружин юних пожежних.
29 бер. 2019

Виховання в пріоритеті

Інноваційні форми роботи - один із моментів формування виховного середовища Олександрійського району
13 бер. 2019

Земля - наш спільний дім

Щорічно з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності серед учнівських колективів проводиться конкурс екологічних агітбригад. Тематикою Конкурсу у 2019 році визначено напрямок "Моя мала Батьківщина".
12 бер. 2019

Підсумки конкурсу "Чорнобиль з пам'яті не стерти"

З метою формування в учнів почуття гордості за старше покоління, повагу до ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, виховання свідомих громадян, які пам’ятають свою історію і бережуть навколишню природу в Олександрійському районі протягом грудня 2018 року - березня 2019 проведено І етап обласного конкурсу "Чорнобиль з пам'яті не стерти"
11 бер. 2019

Методична мозаїка

ехнологія формування життєвих навичок повною мірою реалізує компетентнісний підхід як за змістом предмета "Основи здоров'я", так і за методами навчання.
5 бер. 2019

Підсумки конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"

Протягом грудня 2018 – лютого 2019 року в Олександрійському районі з метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці проводився конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
21 лют. 2019

Гордися, моя Україно, відвагою сотні орлят...

У новітню історію 18- 20 лютого ввійшли чорними днями, коли безжально від куль снайперських відлетіли у небо трохи більше сотні білих лебедів-героїв Майдану.