13 лют. 2018

Майстер-клас "Я роблю це так"

13 лютого 2018 року у Войнівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас учителя історії Рисухіної О.В.
5 лют. 2018

Відбулася обласна олімпіада з правознавства

4 лютого на базі комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання № 6 "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання "Натхнення" Кіровоградської міської ради відбувся ІІІ етап предметної олімпіади з правознавства.
5 лют. 2018

ЧЕМПІОНАТ з ГЕОГРАФІЇ

З метою підготовки до олімпіади з географії, турніру «Юних географів» та популяризації географічних знань протягом лютого- березня 2018 року буде проведено три тури міжрегіонального чемпіонату з географії.
29 січ. 2018

Як білий сніг на чорнозем упали Крути…

Крути! Крути! Мужність і посвята, вірність, що міцніша понад смерть. Крути! Крути! Горда і завзята кличе пісня і веде вперед!
28 січ. 2018

Вітаємо переможця обласної олімпіади з географії

28 січня 2018 року відбувся ІІІ етап предметної олімпіади з географії.
23 січ. 2018

Вітаємо переможців обласної олімпіади з історії

20 січня 2018 р. на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 24 – центр дитячої та юнацької творчості «Оберіг» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
22 січ. 2018

Вона – наш витвір, наш мрія, соборна наша Україна

День соборності України є державним українським святом, яке щороку відзначають 22 січня. Саме в цей день у 1919 році возз'єдналися Західно-Українська Народна Республіка і Українська Народна Республіка. Справжню єдність народу у боротьбі за незалежність продемонструвала світові наша держава 22 січня 1990 року. У розмаїтті синьо- жовтих знамен наші сучасники на згадку про проголошення Акта Злуки поєднали живим ланцюгом від Києва до Львова Схід і Захід України.
12 січ. 2018

Відбулося засідання постійно дічого семінару заступників з виховної роботи

12 січня у відділі освіти відбулося засідання заступників з виховної роботи.
5 січ. 2018

Відбулося РМО учителів історії

5 січня у відділі освіти відбулося засідання районного методичного обєднання учителів історії
19 груд. 2017