6 груд. 2018

Збереження життя та здоров'я - одне із пріоритетних завдань сучасного освітнього процесу.

4 груд. 2018

Засідання центру національно-патріотичного виховання

Відповідно до плану роботи 4 грудня 2018 року у відділі освіти відбулося засідання керівників центрів національно-патріотичного виховання закладів освіти Олександрійського району
21 лист. 2018

Досвід кожного - багатсво всіх

21 листопада 2018 року відбулося засідання міжпредметного динамічного об'єднання, яке працює над проблемою "Узагальнення та популяризація авторських підходів до розв’язання методичних проблем та завдань у контексті сучасної освіти"
19 лист. 2018

Інтелектуальна ліга

З метою підвищення рівня знань, підготовки до ЗНО з історії та пропаганди інтелектуального руху в закладах освіти Олександрійського району проведено Інтелектуальну лігу (юніор) серед учнів 10-11 класів
14 лист. 2018

Засідання Школи молодого педагога

З метою підвищення фахової мастерності 13 листопада учителі історії та географії стали учасниками Школи молодого педагога
12 лист. 2018

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади юних істориків

35 учнів 8-11 класів закладів освіти Олександрійського району стали учасниками ІІ етапу олімпіади юних істориків
8 лист. 2018

Олександрівські "КОЗАЧАТА" - з перемогою!

Команда "Козачата" Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зайняла І місце на обласному фестивалі "Українська паляниця"
16 жовт. 2018

Перемога юних географів з Новопразького НВК

З 12 по 14 жовтня 2018 року на базі Наукового ліцею Кропивницької міської ради Кіровоградської області відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів. Олександрійський район достойно представила команда-переможець районного етапу з Новопразького навчально-виховного комплексу (директор Мітленко Л.О.).
11 жовт. 2018

Змагання юних інтелектуалів Олександрійщини

З метою виявлення творчого потенціалу школярів, популяризації інтелектуальних форм дозвілля серед учнів, створення нових осередків інтелектуального руху 10 жовтня 2018 року проведено районний чемпіонат інтелектуальних ігор "Брейн-ринг" та "Що?Де?Коли?"
2 жовт. 2018

Проведено турнір юних географів

Відповідно до графіка проведення Всеукраїнських учнівських турнірів та олімпіад та конкурсів 2 жовтня 2018 року на базі Олександрійського коледжу БНАУ відбувся районний етап Турніру.