13 жовт. 2017

МИ РОДУ КОЗАЦЬКОГО ДІТИ, ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКОЇ ЦВІТ

Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!.. …Народ мій є! В його волячих жилах Козацька кров пульсує і гуде! В. Симоненко
11 жовт. 2017

Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації

про проведення навчально-виховних заходів із учнями
10 жовт. 2017

НУШ: бачення та перспективи

Засідання творчої групи вчителів історії Олександрійського району, що працює над методичною проблемою " Науково-методичне забезпечення викладання історії та суспільствознавчих дисциплін: досвід, проблеми, перспективи".відбулось 10.10.17р. у відділі освіти Олександрійської РДА.
6 жовт. 2017

Вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

На виконання наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 28.09.2017 року №740 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та Методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах
25 вер. 2017

Стартував обласний педагогічний марафон "Штрихи до портрета Василя Сухомлинського"

У вересні у Благовіщенську стартував обласний марафон "Штрихи до портрета Василя Сухомлинського"
21 вер. 2017

На планеті усі діти в мирі й дружбі хочуть жити!

Мир на землі — це дім і мама, й тато, Й любові стільки — просто через край! Це та земля, де щастя є багато І в кожній хаті — хліба коровай!
28 квіт. 2017

До уваги організаторів гри Джура

Надаємо методичні рекомендації та план проведення гри "Джура"
10 бер. 2017

SOS – ІСТОРИЧНА ПАМ’ЯТКА

Акція школярів України
4 лют. 2017

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Указом Президента України № 180/2004 від 11-го лютого 2004 року, щорічно, 15-го лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – День пам’яті. Саме в цей день, святкують річницю, під час якої були виведені радянські війська з Афганістану в 1989 році.
29 січ. 2017

День Соборності на Олександрійщині

Україна – це територія, мова, культура, національні надбання, стан душі. Соборність – неподільне ціле, міцна родина, спільне минуле. Україна – це територія, мова, культура, національні надбання, стан душі. Соборність – неподільне ціле, міцна родина, спільне минуле.