18 груд. 2017

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та географії

16 та 17 грудня відбувся ІІ етап предметних олімпіад з правознавства та географії
13 груд. 2017

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

13 грудня у відділі освіти Олександрійської райдержадміністрації відбувся конкус-захист науково-дослідницьких робіт
23 лист. 2017

Засідання динамічної групи учителів історії

Як підвищити результативність учнів під час складання ЗНО та ДПА? Саме над вирішенням даної проблеми працює динамічна група учителів історії
19 лист. 2017

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

19 листопада учні 8-11 класів стали учасниками ІІ етапу олімпіади з історії.
9 лист. 2017

Районне методичне об'єднання учителів географії

9 листопада у відділі освіти Олександрійської райдержадміністрації відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів географії , які працюють над науково-методичною проблемою “Підвищення ефективності і якості природничої освіти шляхом впровадження сучасних форм організації навчальної діяльності учнів».
8 лист. 2017

Людина починається з добра

Продовжуючи багатолітню традицію міжшкільного партнерства 8 листопада у Недогарському НВК відбувся виховний захід приурочений 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського «Добро в тобі».
7 лист. 2017

Засідання міжпредметного динамічного об'єднання

Відповідно до плану роботи 7 листопада 2017 року на базі Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання міжпредметного динамічного об’єднання учителів історії та географії, яке працює над проблемою «Узагальнення та популяризація авторських підходів до розв’язання методичних проблем та завдань у контексті сучасної освіти».
30 жовт. 2017

Відбулося засідання методичного об'єднання учителів історії

30 листопада 2017 року у відділі освіти Олександрійської райдержадміністрації відбулося чергове засідання методичного об’єднання учителів історії та правознавства, яке працює над вирішенням методичної проблеми «Компетентнісний підхід до викладання предметів освітньої галузі «Суспільствознавство» в процесі реалізації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» ( керівник – учитель історії Куколівського НВК Флакей Н.М.).
25 жовт. 2017

До 85-річчя Голодомору 1932-1933 років в Україні

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада.
14 жовт. 2017

День захисника України

Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.